s1 s2 s3 s4

«На береги моєї рідної, моєї прекрасної Случі» Т.Г. Шевченко.

Доки всі зосереджені на політичних проблемах - гине наша природа! Одні з найгарніших та найбільших річок України - Случ та Хомора перетворюються на зосередження отруйних рідин. 
У відповідь на наше звернення, Міністерство екології та природних ресурсів повідомило про виявлені порушення вимог природоохоронного законодавства, у тому числі нормативів гранично допустимого скидання забруднюючих речовин зі зворотніми водами ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика – Україна». Державне водне агентство спільно з Міністерством екології та природних ресурсів подало позов до Окружного адміністративного суду міста Києва. Підприємство повинно бути позбавлено ліцензії, а збитки від забруднення, завдані недобросовісною діяльністю порушника - відшкодовані у повному обсязі! 
Тим часом, поки Хмельницька ОДА не реагує на приписи про анулювання дозволу на спеціальне водокористування ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика – Україна», річки продовжують забруднюватися. Сподіваємося на якнайшвидше та справедливе рішення суду!