s1 s2 s3 s4

Минув ще один рік моєї депутатської діяльності, тож пропоную вашій увазі звіт про свою роботу за цей період. Важливо, що разом із колегами, мені вдалося втілити низку важливих законів, що були схвально сприйняті українським народом.

Багато хороших законодавчих ініціатив поки залишаються непідтриманими Парламентом (як то впорядкування ринку автомобілів, земельного та лісового господарства, створення сприятливих умов для малого та середнього бізнесу, цільового використання коштів для АТО та ін.). Але за підтримки народу - у нас все вдасться. Адже йдеться про благополуччя та долю країни!

І звичайно ж, мій прямий обовязок як депутата мажоритарника, дбати про свій округ. З цією метою мною було залучено для кам’янчан більше ніж 20 млн. грн. з державного бюджету та 17 млн. грн. з обласного.

Крім того, за допомогою інструменту депутатських зверненень, було вирішено чимало нагальних питань, залучено кошти на особливі потреби окремих громадян, відкрито кримінальні провадження за численними фактами порушення законодавства.

Тож попереду ще багато планів, і для їх втілення важлива підтримка кожного українця. Працюємо далі!