s1 s2 s3 s4

18 березня 2017 року у Запоріжжі пройшов Всеукраїнський відкритий чемпіонат Запорізької області з кіокушин карате, в якому взяло участь понад 300 спортсменів з усіх регіонів України (Запорізька, Київська, Дніпропетровська, Харківська, Херсонська області та українські спортсмени з Криму і Донецька, яким нелегко було дістатися!). Дніпропетровська область була представлена збірною командою Кам'янської міської федерації кіокушин карате (президент Олексій Удовицький).
Я приїхав підтримати своїх земляків. У своїй вітальній промові зазначив, що займаючись карате юні кам'янчани зміцнюють свій характер, дух, силу волі і стають справжніми патріотами України!
Чемпіонат проходив на високому емоційному підйомі, в теплій і дружній атмосфері. В боях брали участь юні представники кіокушин карате 6-7 років, а так само Чемпіони України, переможці та призери міжнародних чемпіонатів і титуловані чемпіони Європи. Особливо добре себе проявили молоді початківці спортсмени, які показали високий рівень підготовки і справжній характер бійця кіокушин карате, проявили героїзм, силу духу і повагу до суперника.
Збірна команда Кам'янської міської федерації кіокушин карате не підвела свою групу підтримки і практично всі спортсмени поїхали додому з нагородами, ще раз довівши перемогою, що в Кам'янському виховують справжніх чемпіонів. 
Підбиваючи підсумки Чемпіонату, зазначив, що карате вже стало олімпійським видом спорту, і в Кам'янській міській федерації кіокушин карате гідно виховують підростаюче покоління - гордість українського спорту! Для кам'янчан чемпіонати такого рівня дають можливість не тільки позмагатися з кращими бійцями України, підвищити рівень своєї майстерності, а й набратися досвіду.
Україна завжди славилася своїми бійцями і чудово, що традиції відроджуються в наших дітях через заняття бойовими мистецтвами. Займаючись кіокушин карате хлопці і дівчата стають сильними, здоровими і красивими, а наше життя кращим!