s1 s2 s3 s4
Традиційно у перші травневі дні у Кам'янському почались урочистості з нагоди Дня пам'яті і примирення та 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні.
Для нас – це історія, але для наших дідусів та бабусь – це частина життя і найчорніша смуга долі, що й досі озивається у серцях смутком і болем. Нині про трагізм тих років нагадують обеліски та братські могили, пам'ятні знаки, могили невідомому солдату. Вони святиня нашої пам'яті- бо їх подвиги надихають вже наших синів – бійців, які боронять нашу Вітчизну на сході країни. Спомин про наших Героїв передаватиметься із покоління в покоління.
Так, це була найжорстокіша війна в історії нашого народу і Україна заплатила за Перемогу найбільшу ціну. Гітлерівський нацизм ніс Україні рабство, смерть, знищення. Мільйони загиблих, калік, зруйновані міста і села - та війна забрала життя кожного п’ятого українця.
Пам’ятаймо! Низько вклонимося та висловимо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки! Уславимо тих, хто в тилу самовідданою працею наблизив розгром ворога! Запалимо свічку пам'яті і будемо готові й надалі відстоювати наші духовні цінності і орієнтири, захищати їх від цинічних посягань та нападок!