s1 s2 s3 s4
На сьогоднішньому брифінгу у Верховній Раді разом з мером м. Кам’янське звернувся до Прем’єр-міністра України задля вирішення питання електропостачання міста Кам’янське. Через велику заборгованість державних підприємств, що здійснюють теплопостачання, опалювальний сезон 2018-2019 р.р. у місті може не розпочатися.
Проблема надзвичайно гостра, а її вирішення не має часу на відкладення, адже йдеться про забезпечення людей теплом взимку. 
Окрім того, загальними по Україні є проблеми постійного зростання цін на теплопостачання, неякісного надання послуг, перебою або ж необслуговування цілих районів. Сучасна багатокілометрова розкладка тепломереж має показник 35-60% втрат теплопостачання.
Мер міста Кам’янського разом з депутатами прийняли рішення про перехід з теплопостачання на електропостачання, що на мою думку є правильним шляхом. У передових країнах світу 90 % тепла виробляється за рахунок електроенергії. І наша країна також має багато компаній, які генерують електрику. 
Відхід від застарілого теплопостачання та перехід на електропостачання знизить затрати населення на ці послуги та зменшить енергозалежність нашої країни, оскільки зрозуміло, що постачальниками будуть або Європа або Росія.
Я сподіваюся, що Прем’єр-міністр В.Б.Гройсман надасть відповідні доручення щодо створення організаційної структури, яка відпрацює разом з міським головою, обласною радою проект по переходу з теплового на електропостачання міста Кам’янське. Я впевнений, що цей пілотний проект може бути підтриманий на державному рівні і при гарному впровадженні - буде пролонгований на всі міста нашої країни. Нагадаю, що ще минулий Уряд впровадив програму з енергоефективності. І дійсно, одним із ефективних кроків було б розширення можливостей ціеї програми, а саме перехід з центрального опалення на електроопалення, з компенсаціею від держави 30-70%.