s1 s2 s3 s4

Шановна молодь України! Дорогі юнаки та дівчата!
Щиро вітаю усіх з Міжнародним Днем молоді - святом юності, енергії та оптимізму!
Юність і молодість – то найяскравіша сторінка життєвого календаря кожної людини. Це та пора, коли закладаються основи майбутніх професійних та життєвих успіхів. Від вашої наполегливості та відповідальності багато в чому залежить, яким буде майбутнє нашої держави, бо ви є надією і рушійною силою суспільства.
Вам випало жити в непростий, але дуже відповідальний період, коли наша держава пробуджується і міцніє, коли пріоритетними стали освіченість, інтелект, творчість і талант. Саме ви займали активну патріотичну позицію: згуртувалися і вийшли на Майдан, встали на захист України, створюєте і долучаєтеся до численних волонтерських ініціатив, розуміючи, що, об’єднавшись, можна долати усі перепони. Саме ви маєте стати незамінною опорою і фундаментом на шляху розквіту та процвітання України.
Впевнений, мине час, і разом ми побудуємо суспільство, яке гідне сучасної Європи. Тож бажаю вам невичерпної енергії, творчого натхнення, молодечого неспокою та щирого кохання! Любіть життя! Творіть добро! Нехай ваше життя стелиться яскравим рушником щасливої долі, добробуту і впевненості у майбутньому, підґрунтям яких завжди будуть віра у власні сили і перемогу!