s1 s2 s3 s4
Шановні земляки, дорогі українці!
Від щирого серця вітаю вас з державним святом - Днем Конституції України!
В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Саме ми стали свідками народження суверенної країни, здійснення одвічного права нашого народу на самовизначення, і тому ми, як ніхто інший, відповідальні перед майбутнім поколінням за долю нашої держави.
Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів.
Тільки конституційні норми, якими б вони не були демократичними, самі по собі не зроблять наше життя кращим. Тому що Україна – це кожен з нас. І, щоб втілити у життя зміст будь-якого закону, усім нам необхідно багато та відповідально працювати для розвитку нашої держави та рідного краю. Саме так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної та рівноправної зі світовою спільнотою.
Бажаю вам міцного здоров'я та благополуччя, мудрості й далекоглядності, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої країни! Нехай це свято додасть вам наснаги і творчого натхнення в ім'я процвітання нашої незалежної України! Вірю, що у нас буде все добре і наша держава буде єдиною, сильнішою і квітучою!