s1 s2 s3 s4
Сьогодні під моїм головуванням відбулося засідання Спеціальної контрольної Комісії Верховної Ради України з питань приватизації, щодо порятунку Запорізького алюмінієвого комбінату, доведеного до банкрутства бізнес-структурами «санкційного» російського олігарха Олега Дерипаски. 
На засіданні відзвітували представники Служби безпеки України стосовно заходів кримінального переслідування, які вживаються проти колишнього менеджменту заводу.
Представники Фонду державного майна поінформували про хід судового спору у Верховному суді України, до якого Фонд звернувся лише після мого особистого втручання, щодо повернення підприємства до державної власності.
За результатами звіту представника Генеральної прокуратури, стосовно невжиття жодних заходів прокурорського реагування, на ситуацію із задоволенням українськими судами грошових вимог російських структур Дерипаски до Запорізького алюмінієвого комбінату, роботу прокуратури визнано незадовільною.
За результатами засідання Комісії прийняли рішення про посилення заходів із захисту підприємства по всіх напрямках – в правоохоронних органах, судах та оздоровлення фінансово-господарського стану підприємства.
Висловлюю окрему подяку Фонду державного майна України та Управлінню Служби безпеки України в Запорізькій області за державницьку позицію.