s1 s2 s3 s4

Сьогодні профспілкова організація ПрАТ «ДНІПРОАЗОТ» провела мирну акцію протесту біля будівлі адміністрації підприємства. Близько 3000 співробітників компанії, ветерани підприємства і просто небайдужі кам'янчани зібралися, щоб відстояти своє законне право на роботу і висловити свою позицію - протест проти свавілля державної політики в хімічні галузі країни… Мета акції – висловлення невдоволення з приводу необґрунтованого підняття цін на природний газ для виробництва мінеральних добрив, що стало основною причиною повної зупинки заводу в червні поточного року.
Добре розумію робітників заводу, їм просто немає куди діватись, вони йдуть на радикальні дії для того, щоб захистити свої цілі та інтереси, прогодувати свої сім'ї. Такі кроки диктує їм саме життя. А буде підприємство — буде робота, стабільність і зарплата.
А в мене одне питання. Як довго наша влада буде перераховувати і ділити копійки з кишень простих людей? В той час, як на сході країни триває запекла війна з агресією Росії, а Україна намагається відновити свою економіку, в урядових кабінетах відбувається своя війна – зрадницька війна проти свого народу, за остаточне руйнування хімічної промисловості країни.

Шановний пане Президенте, шановні панове урядовці!
Звертаю ВАШУ увагу: руйнуються величезні потужності, які свого часу розпахали українські землі, які давали і дають великі врожаї, які понад 80 років забезпечують цілі міста роботою, платять податки, виконують важливі соціальні та економічні задачі. Не дайте зруйнувати хімічну промисловість, не відчиняйте двері іноземним добривам та іншім продуктам базової хімії, не ставте жирну крапку в розвитку української промисловості! Поверніться обличчям до людей, дайте можливість працювати, гідно жити, вирішувати питання соціального захисту кожній українській родині! Тільки тоді ми будемо мати престиж у світі, а не залишимося споживачем низькосортних товарів з Китаю.
Кам'янські мітингувальники вийши на площу, щоб попередити, що дії такої економічної політики з боку держави вже мають катастрофічні наслідки. Україна вже втрачає мільйони гривень податків, а замість цього отримує соціальну напругу в містах та регіонах.
Сьогодні ми сподіваємося тільки на те, що влада прийме рішення, які дадуть нам можливість за короткий термін здійснити поновлення виробництва і стабілізувати ситуацію. Наступна акція протесту планується перед Кабінетом Міністрів України, куди представники профспілки передали свої вимоги. Якщо трудовий колектив компанії не отримає гідної відповіді від Уряду, наступним кроком безумовно буде оголошення загальнодержавного страйку співробітників хімічної промисловості всієї країни.