s1 s2 s3 s4

Дорогі школярі і студенти!
Шановні батьки та педагоги! 

Щиро вітаю всіх вас з Днем знань та початком нового навчального року!
​В цей день – вже через роки і відстані, перегортаючи сторінки своїх школярських, студентських днів і років – так хочеться сказати вам, що навчання – це надвеликий прихований скарб. І тільки тоді, коли по-справжньому вступиш в доросле життя з його жорсткими законами і вимогами, ось тоді починаєш цінувати знання і прагнеш отримати знання, затребувані часом. І саме зараз розумієш справжню цінність цього дня - Дня знань!
​Закінчилося літо, і попереду у вас новий навчальний рік, який буде наповнений успіхами, радощами і турботами. Але саме з цього дня і починається черговий період справжньої роботи, що закладе міцний фундамент майбутніх успіхів і досягнень, розвине ваші таланти і здібності. Переконаний, що ви докладете усіх зусиль, щоб добитися відмінних оцінок і результатів, стати грамотними та освіченими людьми, гідними громадянами України. На вас - молодих, талановитих, енергійних - покладаються великі надії: вам належить будувати нову Україну, примножувати її культурне, економічне та інтелектуальне багатство!
​У цей урочистий день бажаю усім школярам і студентам перемог і досягнень, нових яскравих і корисних відкриттів, вірних і відданих друзів! Нехай цей навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків - гордістю за своїх дітей! Бажаю всім доброго здоров'я, благополуччя, виконання намічених планів, миру і процвітання!