s1 s2 s3 s4

Дорогі земляки, шановні мешканці і гості міста Кам'янське!
​День міста - це особливе і неповторне свято, адже для кожного з нас Кам'янське пов’язане з хвилюючими почуттями та емоціями. Це свято всіх, хто тут, як і я, народився і виріс, і хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.
​Камянське – чудове місто. Воно відоме далеко за межами нашої держави своєю металургійною і хімічною продукцією, здобутками працівників легкої і харчової промисловості, а головне, талановитими, щирими, добрими і працездатними людьми, які прославляють нашу малу Батьківщину плодами своєї праці.
​Я пишаюся вами, шановні кам'янчани! Адже ви є найголовнішим багатством нашої землі. Саме ви створюєте матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє нашого міста!
​Я охоче вітаю старше покоління містян - тих, хто продемонстрував приклад безкорисного служіння місту, своїй малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще. Вітаю й молоде покоління з активною життєвою позицією, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому! ​Разом ми єдина родина, яка прагне жити у мирі та злагоді! ​Тож цінуймо, примножуймо наші здобутки, зміцнюємо і розвиваємо місто, бережімо наші традиції і творімо нові сторінки нашої історії! Нехай створюється ще більше сімей, народжується все більше кам'янчан. Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній нашій вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас в згуртовану і небайдужу громаду. Нехай рідний край росте, розвивається і займає особливе місце в наших серцях. Довголіття і процвітання нашому славетному Кам'янському!