s1 s2 s3 s4

Дорогі феросплавники і ветерани підприємства!
Сердечно вітаю вас з 85-річчям заснування ПрАТ «Запорізький
Феросплавний Завод»!
Металургійна промисловість завжди була і залишається однією з провідних галузей економіки країни, запорукою її економічної безпеки, незалежності та процвітання. Ваше підприємство не тільки є невід'ємною
частиною вітчизняної металургійної галузі, а й впевнено зберігає за собою статус провідного підприємства в Україні і далеко за її межами.
Важко переоцінити здобутки 85-ти річного шляху вашого заводу. За цією датою наполеглива праця тих, хто будував і розвивав підприємство, хто боровся з фашизмом і кував Перемогу в тилу у Другій світовій війні, хто перший став на захист незалежності нашої країни, хто заклав трудові традиції і тих, хто забезпечує його сьогодення. Саме ви, шановні феросплавники, нарощуєте об’єми виробництва, пробиваєте собі дорогу на
світові ринки і розширюєте партнерські зв’язки, прославляєте Запоріжжя і зміцнюєте промислову потужність регіону. Сьогодні ваш інтелект, трудова доблесть, золоті руки і величезний досвід, подарований попередніми поколіннями, вселяють в запорожців впевненість в успіху, в нові трудові перемоги і подальший розвиток підприємства на благо рідного міста і його мешканців.
Святкування 85-ти річчя - це не тільки підведення підсумків - це початок нових досягнень, звершень та перемог! Пишаюся вами і дякую вам за співпрацю, за вірність професії, за любов до свого підприємства, за ваш неоціненний внесок у розвиток міста, регіону і України!
Від душі бажаю всім вам і вашим родинам міцного здоров'я, щастя і благополуччя, подальших успіхів у всіх справах і починаннях, оптимізму і впевненості в завтрашньому дні, динамічного розвитку та процвітання!
Хочу побажати вам, дорогі працівники і ветерани підприємства, й надалі залишатися на передньому краї нашого життя! Зі святом вас, дорогі заводчани, з ювілеєм вашого заводу! Пишайтеся ним і вірте в себе, в ваш колектив, в майбутнє вашого підприємства і України!