s1 s2 s3 s4

ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ - МУЖНІ КОЗАКИ!
ДОРОГІ МАТЕРІ ТА РІДНІ НАШИХ ГЕРОЇВ!

​Це особливий день, який набув великого значення для кожного українця. Це данина любові та поваги до захисника нашої Батьківщини, до ветеранів війни та учасників бойових дій. Це свято трепету, чекання перемоги, єдності України і пам’яті полеглих героїв.
​Вшануймо міцність духу наших славних предків та пишатимемось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі. Схилимо голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну і завжди подумки з батьками та рідними солдатів, які стоять на межі в ім’я миру в Україні!
​Дорогі захисники України! Ви вибрали для себе не простий шлях. На ваші мужні плечі та хоробрі серця випало велике випробування сьогодення. Ця справа вимагає від вас сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви і колосальної самовіддачі. Ми ж несемо свою варту, створюючи і організовуючи надійний тил для наших героїв. Ми чекаємо вдома кожного з вас, живими і здоровими! Повертайтеся з перемогою! Повертайтеся живими!
Бажаю всім миру і злагоди, здоров’я і благополуччя, впевненості у майбутньому і великих життєвих перемог! Нехай мирним буде небо над Україною, а кожна пролита материнська, жіноча, дитяча сльозина перетвориться на щасливий день у ваших довгих і прекрасних життях!