s1 s2 s3 s4

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ, УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ ТА УЧАСНИКИ ТРУДОВОГО ФРОНТУ!
ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

В ці жовтневі дні ми відзначаємо 75-ту річницю звільнення України і Дніпропетровщини від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні. Ми віддаємо данину пам’яті воїнам, які загинули в боях за звільнення України, і мирним жителям, що постраждали від дій нацистських окупантів. Україна завжди пам'ятатиме тих, хто ціною свого життя захищав і визволяв її в роки воєнного лихоліття.
На жаль, з кожним роком, ветеранів і свідків Другої світової війни стає все менше. Сьогодні вже їх нащадки за їх прикладом відданості й патріотизму захищають незалежність нашої держави. Закликаю нинішні і прийдешні покоління завжди пам’ятати подвиг тих, хто поліг, та тих, хто повернувся з перемогою. З цього приводу, хочу подякувати особисто міському голові А.Білоусову та злагодженій роботі депутатського корпусу за співробітництво з Радою ветеранів міста Кам'янське, за небайдужість до проблем ветеранів війни, оперативне реагування на всі їх проблемні питання. Хочу подякувати кожному, хто проявляє турботу до ветеранів війни, хто не залишає їх сам-на-сам з їх труднощами та бідами. Пам’ять потрібна полеглим – увага потрібна живим!


​У роки Другої світової війни Дніпропетровщина була ареною запеклих боїв. Кожна п`ядь нашої землі була залита кров`ю, освячена життями загиблих і не народжених на світ. Ціною крові і життя дісталося нашим батькам й дідам вигнання поневолювачів. Це була перемога справедливості і волелюбності нашого народу над варварством і насильством фашизму.
Ветерани, чиїм рідним містом стало наше Кам'янське , пам'ятають кровопролитні бої і розруху. Не щадивши себе на війні, вони не щадили себе і в мирний час, відновлюючи села, міста і містечка.
Наш святий обов’язок – берегти пам’ять про полеглих на полях війни та піклуватися про живих ветеранів. Цінуйте подвиг наших визволителів, будьте гідними слави переможців! Усіма своїми справами утверджуйте мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі!
​Бажаю усім блакитного неба над головою, міцного здоров’я і довгих років життя, щастя, тепла, любові і турботи від рідних і близьких.