s1 s2 s3 s4

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю в Південному територіальному центрі соціального обслуговування для дітей з особливими потребами відбувся тематичний захід «Людина починається з добра».

 

На нього були запрошені батьки, громадськість та усі небайдужі. Завітав на захід і народний депутат України – Дубінін Олександр Іванович.

​«Громадськість, політики - усі ми повинні пам’ятати про свій обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства. Необхідно сприяти соціалізації осіб з інвалідністю, долучати їх до активного життя суспільства» відзначив народний депутат.

 

«Були і подарунки, солодощі і концертні номери. Але я бачив, як добра посмішка, лагідне слово і увага відігріває серця дітлахів. Подібне спілкування необхідне у їхньому непростому повсякденні, принаймні сьогодні всі вони почувалися невід’ємною частинкою суспільства» розповів Олександр Дубінін.

 

Наостанок прозвучали слова великої вдячності на адресу колективу Південного терцентру за їх турботу і милосердя. Особлива подяка керівнику закладу - Берковській Г.В. за бездоганну працю, професійність і піклування про найбільш незахищену частину суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями.