s1 s2 s3 s4

Сьогодні велике свято – День Святого Миколая - натхненника добра, прикладу любові й служіння ближньому. Святий Миколай приходить до дітей з подарунками в ніч на 19 грудня. Дорослі звертаються до нього з хворобами та іншими проблемами, очікуючи від заступника дива, ну а дітлахи його люблять за подарунки, принесені щороку під подушку або в черевички.
​На благодійний захід для дітей на запрошення адміністрації СШ№31 м.Кам'янського, де багато вихованців з багатодітних та малозабезпечених родин, прийшли мої помічники. Вони привітали дітей із початком новорічно-різдвяного циклу свят та вручили їм солодкій запашні святкові періги. Цікавою виставою вітали гостей дітлахи закладу, демонструючи свої таланти і досягнення і справді раділи​зустрічі.
​Я приєднуюсь до всіх добрих слів і мрію, аби Святий Миколай оберігав кожного з нас, наші родини та нашу країну. Від усієї душі вітаю всіх з цим святом і вірю, що кожен отримав в цей день приємну звістку від Святого Миколая та подаруночок під подушку незалежно від віку. Нехай нам усім будуть притаманні доброта і чуйність цього Святого! Творіть чудеса для інших і чудо обов'язково трапиться із вами!