s1 s2 s3 s4

20 грудня Олександр Дубінін, як голова робочої групи, що створена з питання захисту Запорізького виробничого алюмінієвого комбінату взяв участь у засіданні Спеціальної контрольної Комісії Верховної Ради України з питань приватизації. Виробничі потужності «ЗАлК» було знищено російським олігархом Олегом Дерипаскою і тепер постає питання відновлення його діяльності.

На засіданні про стан справ доповідали органи Служби безпеки України та Фонду державного майна України, за інформацією яких на даний час вживаються заходи щодо виявлення причин виникнення кредиторської заборгованості, забезпечення стабільної і прибуткової виробничо-фінансової діяльності ПАТ «ЗАлК». Однак, основне представлення інтересів «ЗАлК», зокрема і в судах, покладено зараз на органи Прокуратури, до дій яких виникають питання.
"На жаль, щодо перевірки можливого зриву приватизації підприємства Генпрокуратура надала відповідь, що таких матеріалів у неї не значиться" - зауважив нардеп. 
За результатами засідання Комісія прийняла рішення надати доручення щодо інформування Прокуратурою та Фондом держмайна про стан справ, пов’язаних із знищенням майна ПАТ «ЗАлК», проведення аналізу фінансово-економічних показників, посилення заходів із захисту підприємства.