s1 s2 s3 s4

biography dubinin aleksandrОлександр Іванович Дубінін народився в місті Дніпродзержинську, нині Кам'янське, на Дніпропетровщині в 1959 році. Юність Олександра Дубініна нічим не відрізнялася від багатьох молодих людей радянського часу - школа, спорт, служба в армії.

Здобувши вищу освіту інженера-теплоенергетика після закінчення Дніпродзержинського Індустріального Інституту в 1981 році, почав трудову діяльність на Баглійському заводі допоміжного обладнання. Там же очолював фінансово-збутової відділ, пізніше виробничо-диспетчерський відділ. Паралельно закінчував навчання в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління при Президентові України, отримавши ступінь магістра державного управління.

Далі кар'єра Дубініна А.І. розвивалася стрімко. Дніпродзержинський коксохімічний завод імені Орджонікідзе - начальник відділу матеріально-технічного постачання і збуту.

ВАТ «Запорізький завод феросплавів» - заступник директора заводу з комерційно-фінансової частини; потім комерційний директор; заступник Голови правління.

ВАТ «Стахановський завод феросплавів», місто Стаханов - заступник Голови Правління з реконструкції та розвитку виробництва. У 2004 році очолив підприємство на посаді Голови правління.

З метою реанімації аналогічного феросплавного комбінату був направлений в тривалу службове відрядження в США, штат Вірджинія. Завдяки вмілому управлінню Дубініна А.І., який брав нестандартні, часом ризиковані, але грамотні і виправдані рішення, завод було реанімовано, запущений в експлуатацію і виведений на планові виробничі показники.

З 2009 по 2014 рік Олександр Іванович працював на посаді Голови Правління ПАТ «ДНІПРОАЗОТ». Під його керівництвом виробничу стратегію підприємства становили: забезпечення стабільної роботи виробництва, модернізація та реконструкція обладнання, проведення жорсткої політики енерго- та ресурсозбереження та підтримки екологічної безпеки в регіоні.

Основні напрямки природоохоронної діяльності Дубініна А.І. в ці роки укладалися в удосконаленні технологічних процесів, спрямованих на захист атмосферного повітря та водного басейну річки Дніпро від забруднень. Витрати підприємства на виконання природоохоронних заходів тільки в 2013 році склали понад 9 млн. Грн.

За підсумками рейтингу ТОП-100 в 2011 році увійшов в 5-ку кращих менеджерів хімічної галузі України.

 

Політична діяльність Олександра Дубініна

Нагороджений орденами «За заслуги» ΙΙ і ΙΙΙ ступеня, відзначений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за внесок в розвиток економіки України.

Обирався депутатом Луганської обласної Ради V скликання, депутатом Дніпропетровської обласної ради VΙ скликання.

З листопада 2014 з нині - народний депутат України. Позафракційний. Голова підкомітету з питань промислової та інвестиційної політики Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва.

Також є членом Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації.

Свою депутатську діяльність Олександр Дубінін зосереджується на проблемах свого округу і області в цілому, а також плідній роботі в профільному Комітеті. Законотворча діяльність Дубініна налічує понад 30 законопроектів, багато з яких вже стали чинними актами.