s1 s2 s3 s4

Шановні українці, дорогі друзі!
​22 січня 1919 року увійшло в життя українців як вагоме національне свято – День Соборності України. Ця подія стала знаковою для нашого народу, який віками мріяв об'єднатися, щоб жити у власній вільній неподільній країні, розбудовувати і зміцнювати її, примножувати її блага та духовні багатства.
Сьогодні ми платимо велику ціну і відчуваємо велику силу нашої національної єдності. Нас не розділяють ні мова, ні віра, ні історія. Ніщо не зруйнує нашу волю і наші душі, бо ми українці – ми єдиний і неподільний український народ. Це усвідомлення примножує наші сили і дає нам впевненість у майбутньому! 
​Нехай кожен з нас зустріне це урочисте свято з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя свого народу. Вітаю вас з цим святом і бажаю злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов до рідної землі згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України. Миру і процвітання нашій Державі! Слава Україні!