s1 s2 s3 s4

Прийміть щирі і сердечні вітання з наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!
​Поступово відходить у минуле рік 2018. Для України він був складним, а для українців вимогливим. Це був час тривалих економічних реформ, динамічних соціальних трансформацій і потребував від нас напруженої роботи і особливої відповідальності за прийняті рішення. Це був рік неабияких труднощів, де кожний крок до оновлення був омитий кров'ю найкращих наших синів на Сході. Але, без сумніву, у ньому відбулися зміни на краще, які розвиватимуться й надалі.
​Життя триває. У Новому році на нас чекають нові виклики, але впевнений, що будуть і нові звершення! Найбільше чекаємо миру, який дозволить Україні рухатися до тих цілей, які поставила Революція Гідності. Шлях цей нелегкий, але ми мусимо його пройти. Напередодні найулюбленіших свят, я хочу висловити глибоку вдячність усім, хто працює сьогодні на благо України, хто захищає нашу країну, хто віддає кращі роки свого життя в боротьбі за гідне життя на рідній землі!
​Хочу побажати кожному з вас нових успіхів, творчих злетів, великих професійних і особистих досягнень! Нехай прийдешній рік стане роком миру і міцного здоров’я, а новорічно-різдвяні свята сповнять ваші серця надією на краще майбутнє, принесуть в родини добробут, взаєморозуміння та любов! Прихильності вам від долі і підтримки від тих, хто поруч! З Новим роком і щасливих свят!