s1 s2 s3 s4

Вчора у Кам'янському відбувся, на мій погляд, дуже важливий захід –відкриття Комунальної Установи «Центр молодіжних ініціатив», де прогресивна молодь презентувала своє бачення розвитку молодіжного руху у місті і її роль у розвитку самого міста. Ці молоді люди ще вчаться в школі та університетах, але вони вже пропонують готові моделі роботи з молоддю, є плани, а головне, є бажання творити новий світ і бути корисним своєму місту і своїй державі.
У своїх доповідях виступаючими було сказано багато мудрих та правильних слів. Але, в доповіді останнього доповідача червоною стрічкою було висвітлено напрямок як отримати освіту, чи роботу за кордоном. Безумовно, якісна освіта та мотивування для людини - це важливий крок для особистості та її майбутнього. АЛЕ. Ми вже отримали негативний досвід міграції молоді. На жаль, серед пострадянських країн Україна - найбільший донор трудових мігрантів. 60% з них - це молоді вчителі, лікарі, інженери. Це переважно високоосвічені люди, які прагнуть бути потрібними, які прагнуть, щоб їх знання та досвід оцінили належним чином.Примусити їх працювати в Україні неможливо. Єдине, що можна зробити в цій ситуації - створити їм можливість самореалізуватися на рідній землі. Тут я повністю підтримую міського голову А.Білоусова та ініціативну групу, на чолі заступника міського голови С.Колісніченко, створити таку установу і надати можливість нашій молоді брати участь у розвитку міста і впливати на міські процеси.
Моя позиція з цього приводу така. Я хочу, щоб молоді люди розуміли, що визнання й підтримку не обов‘язково шукати за кордоном. Варто лише докласти зусиль, здобути необхідних знань – і можна бути корисним на рідній землі. Тому сподіваюся, що перші проектні ініціативи повинні бути екологічні, волонтерські, проекти в підтримку людей з інвалідністю, з благоустрою, з підвищення громадянської активності тощо. Також заслуговують уваги проекти, в яких було б використано цікаві форми роботи: від фестивалю документального кіно та театру свідка, до настільних ігор та підготовки юних журналістів. Це моє бачення і це теми для обговорювання. Я готовий взяти активну участь у цій діяльності і підтримати нашу кам'янську молодь.