s1 s2 s3 s4

11 липня 2018 року… Вперше в історії країни на захист своїх прав вийшли хіміки - еліта промисловості, надія і опора національної економіки, справжні патріоти і трударі України. За їх плечима десятки років боротьби, значущих подій та перемог. Сьогодні азотники Кам'янського записали в свій актив новий досвід – захищати свої права в своїй же родині, на рідній землі. Їх дії продиктовано виключно бажанням жити в справедливій країні, дотримуючись законів і Конституції, жити за власний рахунок, а не за рахунок «подачок» ззовні. На площі біля Кабінету міністрів люди вимагають негайної реакції урядовців – термінового створення робочої групи з питання встановлення цін на природний газ як сировини, вжиття негайних заходів щодо оздоровлення роботи хімічної галузі, підняття антидемпінгового мита на імпорт закордонних добрив.
​Намір уряду підняти ціну на природний газ як сировину, убивчо позначився не тільки на хімічній промисловості України, а перш за все на простих людях. Я вважаю, що зміна в цінах на газ, виходить тільки з політичної необхідності. В цьому кроці відсутній будь-який економічний або науковий аналіз і взагалі-то, здоровий глузд. І платою за примарну вигоду стає крах українського хімпрому. А це означає, що Україна не тільки втратить ще кілька великих потужностей. Погодьтеся, це вже національна небезпека. ​Важко уявити собі більш бажаний подарунок нашим ворогам. Але, на жаль, Україна робить цей подарунок власними руками, без примусу. І наслідки таких «подарунків» можуть бути катастрофічними.
​Коли влада не чує слів, звучать інші сигнали і з часом вони лише будуть масштабуватися. Хіміки Кам'янського повстали проти свавілля керівництва держави. Влада або почує голос народу та правди, або залишить владні крісла. У разі ігнорування їхніх вимог ми всі будемо розуміти, що держава Україна, в особі нинішнього політичного режиму, не здатна захистити громадян від свавілля чиновників і злочинців. У цьому випадку первинна профспілка азотників буде змушена висунути Президентові України П.О.Порошенку політичні вимоги.
​Звертаюся до всіх працівників промисловості країни!!! Нехай кримінальна влада знає, що ми не одні, що народ України єдиний і солідарний, ми любимо Україну і ненавидимо злочинну владу. Народ України, прокидайся! Прошу ВАС підтримати наші пропозиції, які дадуть змогу відновити вітчизняний хімпром, сприятиме оздоровленню національної економіки, надасть можливість зберегти висококваліфіковані, конкурентоспроможні та професійно мобільні робітничі кадри, захистити родини від бідності!