s1 s2 s3 s4

Шановні лікарі, фельдшери медсестри!
Дорогі ветерани охорони здоров’я! 
Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем медичного працівника! Завжди так було, що люди, які рятують від хвороб і гоять рани, дарують людям радість життя і вселяють віру у зцілення заслуговують на любов та повагу. Тому світлом добра, милосердя і безмежною вдячністю пронизане ваше професійне свято, адже саме ви уособлюєте честь, гуманізм, самовіддане професійне та моральне служіння людям!
Україна переживає скрутні часи і чимало українських медиків змушені проявляти не тільки гуманізм, але ще й стійку мужність та патріотизм. Сотні відданих своєму фаху лікарів сьогодні працюють у зоні бойових дій, де рятують поранених військових, надають допомогу місцевим мешканцям, волонтерам і всім, кому не байдужа наша земля. Героїчно виконуючи свої професійні обов’язки, наші медики ризикують власним життям і нехтують особистим спокоєм, щоденно наближаючи нас до перемоги.
Сьогодні ми проводимо в Україні чимало реформ. Кардинальних змін чекає і вітчизняна система охорони здоров’я. Переконаний, що, втілюючи крок за кроком необхідні зміни, ми досягнемо того рівня, коли наша медицина нічим не буде поступатися європейським стандартам надання допомоги, а медичне обслуговування в країні буде не тільки якісним і високотехнологічним, але і доступним для усіх верств населення. Ще одне важливе наше спільне завдання – формувати в українців культуру здоров’я і активно пропагувати моду на здоровий спосіб життя.
Тож хочу подякувати вам за віддану службу людям, щоденну благородну справу і ваші добрі серця! Від щирого серця бажаю всім вам незмінного щастя, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку і людської вдячності! Нехай благословенними будуть ваші дороги, завжди супроводжують успіхи, радують друзі і колеги, окриляє любов і зігріває родинне тепло!