s1 s2 s3 s4
Всі ми родом із дитинства і про це нам щороку нагадує чудове свято радості й надії – Міжнародний день захисту дітей. Але 1 червня – це не лише галасливі і веселі святкування дітвори, але й нагадування суспільству про необхідність дотримання і пошани прав дитини на гідне життя, освіту та захист. І завдання для нас, дорослих, забезпечити усіх юних громадян таким дитинством. Саме від нас залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців. Їх майбутнє залежить від нас, наше майбутнє залежить від них.
Дуже шкода, що не кожна дитина у зв’язку з фінансовими або фізичними обмеженнями може собі дозволити таке чудове дитинство, як хотілось. На превеликий жаль, ми маємо дітей-сиріт, дітей з психо-фізичними вадами та дітей з функціональними обмеженнями. Але на щастя є такі люди та заклади, які беруться за працю, розвиток та опіку над такими дітьми. Сьогодні мої помічники відвідували дитячий територіальний центр соціального обслуговування Південного району міста. Я дуже вражений рівнем цього закладу. Таке складне фінансове становище і, відверто, слабкою матеріальною базою, але з таким творчим і таким професійним колективом. Їм вдається неймовірне. Вихованці центру влаштували для своїх вихователів та гостей справжній концерт. Співали пісні про щастя, літо, друзів, танцювали та жартували, розважалися та отримували подарунки від дорослих – солодощі, іграшки, а головне увагу і турботу, яка так потрібна кожній дитині Кам'янського. З нагоди свята я дякую всім співробітникам центру, і особливо керівнику – Ганні Берковській, адже саме завдяки їй заклад перебуває в такому стані. Вона – і вихователь, і мама, і порадник, і порятунок для цих дітей.
Кожна дитина заслуговує на любов, тепло, розвиток, увагу та повагу. Тож щиро вітаю всіх, хто завжди поруч із дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги, зі святом маленьких громадян. Нехай перший день літа і кожен наступний символічно зігрівають теплом, увагою і ласкою дитячі серця.