s1 s2 s3 s4
Шановні учні, батьки та педагоги!
Дорогі випускники!
Від усієї душі вітаю Вас з цим світлим і яскравим святом Останнього дзвоника!
Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших - взято першу сходинку на шляху пізнання. Ви з нетерпінням чекали його, бо попереду літні канікули, а це нагода добре відпочити, зустріти нових друзів, відкрити для себе новий досвід.
По-особливому урочистий цей день і для батьків, дідусів та бабусь. Вони, разом з вами, пройшли рік шкільного життя, раділи успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку.
Низький уклін вам - педагогам – архітекторам людських душ, вихователям громадян нових ціннісних орієнтирів, заснованих на засадах української національної культури і духовних цінностях.
Дорогі випускники! Я впевнений, що роки навчання в школі стануть міцним підґрунтям для вашого зростання. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.
Бажаю кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети. Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!