s1 s2 s3 s4

Справжнє футбольне свято 18 травня пройшло на Лiвобережнiй частинi мiста Кам’янське на новому футбольному майданчику школи №21 «Надiя». Тут відбулося відкриття футбольного турнiру серед дiтей 2008-2009р.н., в якому взяли участь команди з мiст: Одеса, Харкiв, Запорiжжя, Полтава, Днiпро, Камянське.
Цим заходом я хотів би довести, що Кам'янське вміє працювати, вміє відпочивати. Ми вміємо організовувати свята і вміємо приймати своїх друзів і гостей. Приємно було спостерігати, з яким живим азартом і захватом дітвора заглядала на нове спортивне поле. Дякую особисто міському голові Андрію Білоусову за те, що побудував таке вражаюче сучасне футбольне поле, за те що надзвичайно серйозно поставився до підготовки проведення цього заходу. Дякую голові оргкомітету змагань Сергію Ваганян, за допомогою якого створено максимально комфортні умови для проживання учасників і справжнє футбольне диво. Дякую всім учасникам змагань, які стали бажаними гостями мого рідного міста Кам’янське. Радію за кам’янчан та уявляю яку насолоду в ближчі три дні отримають справжні любителі футболу, справжні фанати…
На мою думку, кожен юний гравець мріє стати чемпіоном і мрії мають здійснюватись! Ніколи не можна опускати руки. Бажаю юним футболістам завжди вірити в себе та не зупинятися перед перешкодами. Впевнений, наш український гімн пролунає ще не в одній країні світу на честь українських переможців.
Головні події та змагання попереду, але я впевнений, що стадіон «Надiя» стане Меккою, так званою «базою» для кам’янських футболістів та вболівальників футболу. Я бачу, що моя допомога приносить користь, і це робить мене щасливим.