s1 s2 s3 s4

Шановна молодь України, дорогі юнаки та дівчата!​
Від усього серця вітаю вас з Днем молоді - святом юності, енергії та оптимізму!
​Сучасні і освічені, ви – сьогодення України та її майбутнє! І саме на вас покладаються великі надії на ініціативність, патріотизм і конкретні дії заради миру та добробуту в нашій країні!
​Звертаюся до вас до вас як ваш співвітчизник, як людина небайдужа до майбутнього нашої країни, як громадянин, у якого є мрії та сподівання. Наша країна сповнена темними подіями й пекельними часами, пронизана людським стражданням і кров`ю найкращих синів. ​Не будьте байдужими, не стійте осторонь! Ваш голос – незламний і твердий, потужний та значний!
​Вітаю та бажаю бадьорості духу, сили і перемог усім молодим захисникам, які зараз на передових позиціях захищають нашу незалежність на Сході. Вітаю зі святом тих, чиї енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві! Бажаю всім, щоб навчання і праця на благо нашої землі приносила радість і задоволення, щоб наша країна для кожного свого жителя стала місцем, де зможуть відкритися всі його дарування, де він відчує себе щасливим і потрібним.​Нехай ваше життя розкриє нові обрії, привнесе розвиток і процвітання, щастя і міцне здоров'я, мир і злагоду, впевненість у майбутньому і виконання самих сміливих задумів!