s1 s2 s3 s4

Нарешті пройшли ті роки, коли державою керували старі еліти, які мали на меті тільки власне збагачення. Та сьогодні українці покладають надію лише на нові обличчя у владі.
Однак Держава - це складний механізм і для керування нею необхідно мати не лише бажання багато та чесно працювати. Потрібно чітко розуміти процеси, раціонально та виважено підходити до рішень державного значення. І навіть, якщо ти Громадянин із найсвітлішими міркуваннями та намірами, на заваді може стати відсутність досвіду.
Новообрана Верховна Рада може зіштовхнутися з проблемою нестачі справжніх технократів. Це в свою чергу унеможливить розвиток економіки та промисловості.
Тому разом із амбіційною молоддю мають бути й досвідчені професіонали. І я щиро впевнений, що мій досвід управління в промисловій галузі, допоможе спрямувати жагу молодих політиків до позитивних змін у найвигіднішому для України та нашого рідного міста напрямку.
Моє рідне місто Кам’янське має не лише промислову базу, а й величезний потенціал. Тому, я балотуюсь в Народні депутати України по 30му округу і прошу підтримати мою кандидатуру.
Адже дуже важливо відстоювати інтереси жителів міста Кам’янське та водночас вирішувати на державному рівні такі необхідні місту питання, як відновлення економіки та промисловості. Це безумовно дозволить нашому місту відкрити нові можливості для розвитку!