s1 s2 s3 s4

Шановні працівники та ветерани
металургійної та гірничо - добувної промисловості!

​Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівника металургійної та гірничо - добувної промисловості!
​Металургійна промисловість завжди була і залишається однією з провідних галузей економіки країни, запорукою її економічної безпеки, незалежності та процвітання. Важко переоцінити ваші здобутки. За кожною тонною металу стоїть наполеглива праця тих, хто будував і розвивав галузь, хто боровся з фашизмом і кував Перемогу в тилу у Другій світовій війні, хто перший став на захист незалежності нашої країни, хто заклав трудові традиції і тих, хто забезпечує його сьогодення. Саме ви, шановні металурги, нарощуєте об’єми виробництва, пробиваєте собі дорогу на світові ринки і розширюєте партнерські зв’язки, прославляєте Україну і зміцнюєте промислову потужність держави. Сьогодні ваш інтелект, трудова доблесть, золоті руки і величезний досвід, подарований попередніми поколіннями, вселяють в українців впевненість в успіху, в нові трудові перемоги і подальший розвиток на благо країни і українців.
​Святкування професійного свята - це не тільки підведення підсумків - це початок нових досягнень, звершень та перемог! Пишаюся вами і дякую вам за співпрацю, за вірність професії, за ваш неоціненний внесок у розвиток України!
​Хочу побажати вам, дорогі працівники і ветерани металургійної галузі, й надалі залишатися на передньому краї нашого життя, вам і вашим родинам міцного здоров'я, щастя і благополуччя, подальших успіхів у всіх справах і починаннях, оптимізму і впевненості в завтрашньому дні, динамічного розвитку та процвітання!